גדרות ויניל נחשבות לגדרות בטיחותיות, והליך ההתקנה שלהן פשוט משמעותית בהשוואה לגדרות מתכת או בטון. עם זאת, חשוב לבצע את ההתקנה בצורה טובה ויסודית, בכדי להבטיח את יציבות הגדר ואת ביטחונם ושלומם של כל הסובבים. כאשר אנו מתייחסים לבטיחות הגדר, חשוב להתייחס לשני מישורים – בטיחות במהלך ההתקנה, ובטיחות בזמן השימוש בגדר.

כאשר אנו מתקינים את גדרות הויניל האיכותיות שלנו, אנו פועלים על פי תקנות הבטיחות המחמירות ביותר, ואנו תוחמים את שטח העבודה בצורה ברורה כדי למנוע מהסובבים להיכנס לאזור העבודה. צוות המתקינים המקצועי שלנו התנסה בעבר בהתקנה של עשרות גדרות מסוגים שונים, והם עוברים השתלמויות תקופתיות לריענון נהלי הבטיחות ולהגברת המודעות לבטיחות במקום העבודה. כל העובדים משתמשים בציוד מיגון מלא כנדרש על פי החוק, ואנו יוצרים מעגלי בטיחות רבים למניעת נזקים או חבלות ח"ו. כמובן שאנו כפופים לתקנות הבנייה המקומיות, ולעיתים קרובות אנו מחמירים יותר מנהלי הבטיחות המופיעים בחוק.

התקנת גדר הויניל נעשית על פי הוראות המהנדסים המקצועיים והמנוסים שלנו, בכדי להבטיח שהגדר תותקן בצורה יציבה ועמידה, ותשרת אתכם שנים רבות. כל הגדרות שלנו עשויות מהחומרים האיכותיים והחזקים ביותר, כך שהגדר צפויה לעמוד איתנה אל מול פגעי מזג האוויר עשרות שנים ללא בעיות. אנו מקפידים על ייבוא גדרות מספקים מורשים ומוכרים, העומדים בכל תקני התעשייה בישראל. בדרך זו אנו יכולים להבטיח שגדר הויניל שלכם תהיה בטוחה לשימוש, ולא יארע לכם כל תקלה על ידה. גדר ויניל איכותית המותקנת בצורה טובה צפויה להחזיק עשרות שנים ביציבות מלאה ובמראה רענן.

השאירו לנו הודעה בטופס צור קשר ואנו נחזור אליכם.

    5/5 (1 Review)