גדר לבנה של גדרות טל

תחום עיצוב הגינות הוא תחום רחב הטומן בחובו סגנונות עיצוביים רבים.

גדר לבנה לגינה מאפשרת לכם לגוון את עיצוב הגינה או את מרכיביה בלי הצורך להחליף גם את הגדר, כי הצבע הלבן הוא צבע ניטרלי שאינו מתנגש בשום צבע דומיננטי אחר שקיים בגינה שלכם.

בנוסף לכך, הלבן הוא צבע נעים לעין המשרה אווירה נקייה ושלווה בגינה. גדר לבנה תוצרת ארה”ב עשויה מחומרים איכותיים ובטכניקות מתקדמות, גדר זו תוכל לשרת אתכם במשך שנים רבות ולהישאר תמיד רלוונטית ומתאימה לעיצוב הגינה.

את הגדרות הלבנות שלנו ניתן להשיג בשני סוגי טקסטורות- טקסטורה חלקה וטקסטורת עץ.

גדר לבנה מושלמת – לצפייה

מגוון רחב של גדרות בצבע לבן

השאירו לנו הודעה בטופס ונחזור אליכם בהקדם.

  איכות ומעלות יוצאים מן הכלל

  גדר ויניל היא אחת ההשקעות הגדולות שתעשו על מנת לשפר את יופיו ואת ערכו של הבית. גם אם ניתן למצוא חלופה פחות יקרה, קחו בחשבון את מה שאתם באמת מקבלים בתמורה לכספכם. תבחנו מקרוב את הדברים היוצרים את השוני בין גדרות טל לבין גדרות אחרות.

  חומרי גלם באיכות גבוהה

  גדר ויניל היא מוצר בעל איכות גבוהה אחיד מפנל לפנל, מעמוד לעמוד, מפני שהוא מיוצר ממרכיבים שנבחרו בקפידה ותוכננו להגדיל את העמידות ואת הביצועים לטווח ארוך. היצרנית משתמשת בכל מוצרי גדרות הוויניל שלה באחוז מסוים של טיטניום דיוקסיד, תוסף קריטי המגן על הוויניל מקרני UV מזיקות.

  אחריות לכל החיים

  אחריות מלאה! מוצרי האיכות של חברת גדרות טל fence&co מאפשרים לה להעמיד לרשותכם אחריות יצרן USA לכל החיים Lifetime Warranty על טיב המוצר

  גדר לגינה

  גדר לגינה פרטיות מלאה

  גדרות לגינה

  גדר חצי פרטיות

  גדר לחצר

  גדר דמוי עץ

  גדר עם כותרת

  גדר עם כותרת

  4.8/5 (27 Reviews)