אצלנו תוכלו למצוא גדרות ויניל איכותיות במגוון רחב של צבעים, סגנונות עיצוב, גדלים ותכונות. אנו מייבאים את גדרות הויניל האיכותיות שלנו מארה"ב, ואנו פועלים מול ספקים מורשים בלבד, אשר רכשו מוניטין עולמי בתחום. כך אנו יכולים להתחייב לאיכות הגדר, ואתם נהנים ממוצר איכותי ועמיד אשר ישרת אתכם שנים רבות.

אנו מציעים מעטפת שירות מלאה הכוללת ייבוא של הגדר מהספק האמריקאי, ושירותי הובלה והתקנה של הגדר בבית הלקוח. חבילה מלאה זו מאפשרת לכם להנות ממוצר מוגמר ואיכותי, ואנו נדאג לכל הבירוקרטיה מא' ועד ת'. היתרונות בגדרות שלנו הם רבים, ונציג את עיקריהם:

התקנה ברמה הגבוהה ביותר

התקנת גדרות הויניל האיכותיות שלנו נעשות על ידי צוות מקצועי ומנוסה, בהתאם להוראות המהנדסים המומחים שלנו. במהלך ההתקנה אנו מוודאים שהגדר עומדת בתקנות הבנייה המקומיות, ואנו דואגים להניח את יסודות הגדר על פי התוואי הטוב ביותר.

מגוון אפשרויות עיצוב

אנו פועלים מול מגוון רחב של ספקים ויצרנים אמריקאים, בכדי לאפשר לכם לבחור את סגנון הגדר המועדף עליכם. אנו מציעים גדרות בצבעים שונים ובמידות שונות, וניתן למצוא אצלנו שפע של גדרות ויניל איכותיות בהתאמה אישית.

גדרות עמידות וחזקות

גדרות הויניל הולכות ותופסות את מקומן כגדרות חזקות ועמידות במיוחד, במיוחד לאור העובדה שמחיר הגדר אינו כה גבוה, והתמורה לכסף היא אידיאלית. אנו מקפידים על ייבוא של גדרות ויניל איכותיות מספקים מורשים בלבד, כך שהגדרות שלנו צפויות לשרת אתכם 20 שנים, ואף יותר.

כמובן שהתקנת הגדר על ידינו צפויה להיות יקרה יותר מהתקנה עצמית, אולם חשוב להבין שהתקנה איכותית ומקצועית מאריכה את חיי הגדר, ומבטיחה לכם שנים רבות של הנאה ללא דאגות וללא תיקונים. בעת התקנת הגדר אנו מוודאים שניקוז המים אינו צפוי לפגוע בגדר, ובמידת הצורך אנו מבצעים עבודות ניקוז לניתוב המים בצורה נכונה. בנוסף, אנו מתקינים את הגדר על פי הוראות היצרן, ויסודות הגדר מעוגנים בצורה מקצועית ויציבה. לסיכום ניתן לומר שהתקנת הגדר על ידי מתקין מקצועי עשויה להיות יקרה יותר מהתקנת "עשה זאת בעצמך", אולם היתרונות ארוכי הטווח עולים בהרבה על הפרשי המחירים, ומסירים ממכם דאגות וכאבי ראש.

השאירו לנו הודעה בטופס צור קשר ואנו נחזור אליכם.

    5/5 (1 Review)