כאשר רוכשים גדרות ויניל איכותיות אין צורך בדרישות תחזוקה מורכבות, ואין צורך בציפוי שנתי או ניקוי מעמיק עם חומרים מיוחדים. בכדי לשמר את גדרות הויניל האיכותיות שלנו, כל שעליכם לעשות הוא לנקות אותם בצורה קבועה, בכדי למנוע מלכלוכים חומציים כמו עלים יבשים, לשלשת וכדו' לעכל את חומר ה-PVC. הניקוי יכול להיעשות באמצעות חומרי ניקוי ביתיים, או על ידי זרם מים ישיר בלחץ גבוה. תדירות הניקוי תלויה במיקום הגדר ובקצב הלכלוך הנצבר עליה עם הזמן. מכיוון שפעולת הניקוי היא כה פשוטה אנו ממליצים לשטוף את הגדר בכל מספר שבועות, אם כי הדבר תלוי כאמור במיקום הגדר, במזג האוויר וכדו'.

אצלנו תמצאו את גדרות הויניל האיכותיות ביותר, אשר יחזיקו לכם שנים רבות ללא צורך בציפוי או עבודות תחזוקה נוספות. אנו מקפידים לעבוד עם הספקים המובילים בתחום בכדי לוודא שהגדרות עשויות מהחומרים הטובים והעמידים ביותר.

חשוב לבצע את התקנת הגדר בצורה טובה ומקצועית. התקנת הגדר בצורה רופפת או נטויה עלולה לגרום לשחיקה בטווח הארוך, ולהביא לרעידת הגדר, ואף לקריסתה. אנו מציעים שירותי התקנה על ידי צוות עובדים מנוסה ומקצועי, המבטיח לכם גדר עמידה, איכותית ואסתטית, אשר תשרת אתכם שנים רבות. מעטפת השירות המקיפה שלנו מאפשרת לכם לקבל מוצר מוגמר ללא דאגות או כאבי ראש מיותרים.

השאירו לנו הודעה בטופס צור קשר ואנו נחזור אליכם.

    5/5 (1 Review)