רובן המוחלט של גדרות הויניל אינו מיוצר בארץ, ויש לייבא אותן ממדינות זרות. אנו מקפידים על ייבוא של גדרות ויניל פרימיום מספקים בעלי מוניטין בארה"ב, בכדי להבטיח שכל מוצר יהיה איכותי ועמיד, וישרת אתכם שנים רבות.

שרשרת הייבוא שלנו מורכבת מהשלבים הבאים:

שלב א – איתור ספק

בשלב הראשון אנו מוצאים עבורכם את הספק הטוב ביותר עבור הצרכים שלכם. אנו פועלים עם מיטב הספקים האמריקאים, ואנו עוסקים שנים רבות באיתור ומציאת הספקים המציעים את הסחורה האיכותית והטובה ביותר במחירים המשתלמים ביותר. כמובן שבמהלך השנים זיקקנו את רשימת הספקים שלנו, וכיום אנו פועלים עם נבחרת מצומצמת של אנשי המקצוע המובילים בתחומם.

שלב ב – בדיקת רישיונות

בשלב השני אנו דואגים לקבל את כל ההיתרים הנדרשים, בכדי שהייבוא יהיה על פי חוק. אנו פועלים מול ספקים מורשים בלבד, בעלי רישיונות מתאימים מטעם הגופים הרלוונטיים.

שלב ג – שחרור ממכס

עם הגעת הסחורה לארץ, אנו דואגים לשחרר אותה מהמכס בצורה מהירה, ללא תקלות וללא בעיות. באמצעות ניסיון העבר העשיר שלנו אנו ידועים לזהות את המוקדים העשויים להיות בעייתיים, ולהקדים תרופה למכה כך שהתהליך יהיה מהיר וחלק.

שלב ד – התקנה

בנוסף למתן שירותי ייבוא מחו"ל, אנו מספקים גם שירותי התקנה מקצועיים. באמצעות שירותי ההתקנה האיכותיים שלנו אתם יכולים להיות בטוחים שהגדר שלכם תשמש אתכם שנים רבות.

שרשרת הייבוא העוטפת שלנו מבטיחה לכם שירות איכותי ומקיף, ואתם נהנים ממוצר מצוין ללא דאגות או כאבי ראש מיותרים. צוות העובדים המקצועי שלנו יסייע לכם בכל שלבי התהליך, ויעמוד לשירותכם בכל עת.

השאירו לנו הודעה בטופס צור קשר ואנו נחזור אליכם.

    5/5 (1 Review)