המחיר לגדר גינה הוא לפי מטר מרובע וזה בהחלט מסביר מדוע במעמד הרכישה של גדר גינה חשוב לתאם את הדברים מול גורמים מקצועיים אשר יבדקו בצורה מדויקת את האורך ושאר הדברים שייקבעו את המחיר כמו למשל גובה ועוד כמה פרמטרים שנרחיב עליהם בהמשך לשאלה ששאלתם.

מה בכול זאת שונה בגדרות טל? אם תשאלו את רוב החברות, כולן תספקנה לכם הצעת מחיר לפי מטר מרובע וזה אומר, ככל שהגדר ארוכה או גבוה יותר כך גם המחיר יעלה בהתאם.

אז איפה המלכוד? זהו שאין! כאשר אתם בוחרים גדרות טל, אתם מאפשרים לעצמכם מחיר נמוך יותר – כן זה נכון לא התבלבלנו!

כאמור, החדשות הנהדרות הן כי אצלינו בגדרות טל, ככול שהגדר תהיה ארוכה יותר תוכלו לקבל מאיתנו הצעת מחיר נמוכה יותר – כן שמעתם נכון! ככל שהגדר תהיה ארוכה יותר מחיר מטר מרובע יהיה אטרקטיבי יותר!

אפשר בהחלט לציין כי המחיר יושפע גם מהרוחב ובו זמנית גם מהצפיפות של הפרופילים כאמור, חומר הגלם אותו תבחרו עבור בניית הגדר שלכם.

עם זאת, כדי לדעת מה המחיר המדויק, כל מה שצריך זה לבקר באתר שלנו ולחפש את טבלת המחירים המעודכנת ובה לאתר את הדגם שמעניין אתכם, את הצבע הרגיל או הצבעוני, את החומרים עצמם כאמור דמוי עץ וכמובן עניין הגובה של הגדר, הכמות וכן עניין האורך שבסופם של דברים יביאו אתכם אל הצעת המחיר המדויקת ואל הגדר שאתם צריכים ושואפים שתגדר את סביבתכם הפרטית.

בנוסף לעניין המחיר אפשר בהחלט להוסיף גם את המורכבות של ההתקנה ואת התנאים, הצורך בהכנת השטח ובסופו של דבר התקנה עם גורמים פרטיים או עצמאיים וכאן חשוב לומר לכם, אתם קובעים את האיכות ואת התוצר הסופי אז אל תתפשרו על פחות!

מחפשים גדר פרטית מרשימה מחומרי הגלם הטובים ביותר? אצלינו בגדרות טל תוכלו להשיג את הגדרות החזקות ובעלות המיסוך המלא והטוב ביותר כך שעוברים והשבים לא באמת ידעו מה מתרחש בבתיכם הפרטי.

גדרות טל – מקסימום של פרטיות, מקסימום של נראות ומחיר שיפתיע אפילו אתכם!

השאירו לנו הודעה בטופס צור קשר ואנו נחזור אליכם.

    5/5 (5 Reviews)